- ELECTRICAL
- Πίνακες
- Πίνακες Χωνευτοί
- ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ 3 ΣΕΙΡΩΝ 36Θ IP40 (990.36.CG)ΛΕΥΚΟΣ

3-10 Days
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ 3 ΣΕΙΡΩΝ 36Θ IP40 (990.36.CG)ΛΕΥΚΟΣ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31012
112.80€
Ex Tax: 112.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ 3 ΣΕΙΡΩΝ 36Θ IP40 (990.36.CG)ΛΕΥΚΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 36 |
| Αριθμός Σειρών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Διάσταση Εγκοπής | 705x340mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 5,150kg |
| Μήκος | 102mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 990.36.CG |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 369mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 750mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
